Nový způsob dopravy!
Dostali jste chuť na čokoládu? Stačí vytvořit objednávku a počkat si na její doručení ![]()
Zavedli jsme nový způsob dopravy a tím je doručení čokolády na motorce.
S námi je to osobní, rychlá a stylová jízda ![]()
![]()
Dostali jste chuť na čokoládu? Stačí vytvořit objednávku a počkat si na její doručení ![]()
Zavedli jsme nový způsob dopravy a tím je doručení čokolády na motorce.
S námi je to osobní, rychlá a stylová jízda ![]()
![]()
Milovníci kvalitní čokolády, pro které je naše čokoládovna a kavárna ve Staré Pace trošku z ruky, máte nyní možnost se s námi setkávat i mimo ni. Se svým stánkem plným čokolády cestujeme po řemeslných a farmářských trzích, jarmarcích a festivalech s jídlem konajících se na zajímavých místech.
Máme obrovskou radost a chceme poděkovat MAS Brána do Českého ráje za skvělou spolupráci a podporu při získávání dotace. Díky jejich pomoci se nám podařilo pořídit dva klíčové stroje do naší výroby čokolády.
Už nyní nám s loupáním kakaových bobů pomáhá nový stroj. Jmenuje se Ninja Kid a je to skvělý pomocník. Díky jeho práci to, co trvalo dny, teď trvá hodiny. Dále jsme pořídili profesionální myčku, která se postará o veškeré nádobí. Tohle nové vybavení nám pomůže zrychlit a zefektivnit celou výrobu. Ještě jednou děkujeme a těšíme se, že díky tomu budeme moct tvořit ještě lepší a kvalitnější čokoládu pro vás všechny!
Zdá se to jako dvě naprosto odlišné věci, které spolu nemají naprosto nic společného, ale pouze zdánlivě. Ve Staré Pace se před pěti lety zrodila čokoládovna. A do Semil se přistěhoval Sushi Master, který ho dělá již jen pro zábavu a dělat sushi v čokoládovně mu přišlo velmi zábavné.
Výroba čokoládových pralinek je alchymie a řídí se tak přesnými pravidly, aby byl výsledek vynikající chuťově i na pohled. Základem je mít co nejkvalitnější čokoládu, proto do všech produktů používáme pouze svoji čokoládu, abychom mohli zaručit jejich kvalitu, a pralinkou nejsou výjimkou. Pak už stačí jen troška ingrediencí a šikovné ruce.
Někteří z našich zákazníků se na lecitin dívají skrz prsty. Jak je to tedy s použitím lecitinu v potravinách a čokoládě?
V LíLá jsme pojali podezření, že kvalitní čokolády není nikdy dost, a protože si myslíme, že by naše čokoláda měla svou delikátní chutí dělat radost co nejvíce lidem, rozhodli jsme se připravit pro vás překvapení a otevřít druhé čokoládové království ve Vrchlabí. Pracovali jsme na něm několik týdnů s řadou malých i velkých pomocníků, abychom mohli jeho dveře už čtvrtého listopadu otevřít dokořán a nechat lahodnou vůni horké čokolády rozlinout se do všech světových stran. Doufáme, že ji z brány Krkonoš donesl jemný podzimní vánek i do podhůří a nalákal vás k návštěvě.