Nová prodejna ve Vrchlabí

V LíLá jsme pojali podezření, že kvalitní čokolády není nikdy dost, a protože si myslíme, že by naše čokoláda měla svou delikátní chutí dělat radost co nejvíce lidem, rozhodli jsme se připravit pro vás překvapení a otevřít druhé čokoládové království ve Vrchlabí. Pracovali jsme na něm několik týdnů s řadou malých i velkých pomocníků, abychom mohli jeho dveře už čtvrtého listopadu otevřít dokořán a nechat lahodnou vůni horké čokolády rozlinout se do všech světových stran. Doufáme, že ji z brány Krkonoš donesl jemný podzimní vánek i do podhůří a nalákal vás k návštěvě.

Potěšit se můžete výběrovou kávou od Monsoon Estates, kterou je možné si v zrnkové podobě pořídit i domů, abyste si ji mohli dopřávat kdykoliv na ni dostanete chuť. Při prohlížení nových prostor najdete dozajista všechny dobroty z naší čokoládovny, ať už máte chuť na svoji oblíbenou tabulku tmavé, mléčné či bílé čokolády, kandované polomáčené pomeranče, medvídky, pralinky nebo pořádný lískooříškový Maglajz. A jistojistě nesmí chybět ani horká čokoláda v mnoha různých variacích, které se nebudete moci nabažit.
Přijďte si rozmazlit své chuťové buňky a užít si pravý čokoládový zážitek v novém slušivém kabátku na Krkonošské 140, kde nás nově můžete pravidelně navštěvovat od pondělí do pátku mezi devátou a osmnáctou hodinou.

Podobné příspěvky