Kde můžete naši čokoládu koupit?

Láskominy

Palackého 168, Lomnice nad Popelkou

Všichni milovníci mlsání, oříšků, sušených plodů a ovoce, výběrové kávy, kvalitních vín a mnoha dalších pochutin si na své přijdou při návštěvě obchůdku s poetickým názvem Láskominy. Kromě dobrůtek zde mají i drobné dárečky pro potěchu duše a těla, vybírat můžete ze svíček, keramiky, kosmetiky a krásných dekorací. Krásné prostředí láskominového světa vás okouzlí svou milostí a budete se sem vždy rádi navracet.

Prostě Bistro

Ke Stadionu 179, Semily

Chcete-li si vychutnat perfektně vyladěné vegetariánské či veganské jídlo nebo lahodnou výběrovou kávu, zavítejte do Prostě Bistra v Semilech. Každý všední den si zde můžete dopřát originální obědové menu a rozmazlit své chuťové buňky zákusky místní výroby. Příjemná domácí atmosféra a genius loci kavárny s výhledem na řeku a protilehlý park vás bude lákat k opakovaným setkáním s přáteli nad dobrým jídlem znovu a znovu.

Espresso s Radostí

Dolení 167, Jilemnice

Dopřát si ráno jedinečný zážitek v podobě vynikající kávy a začít svůj den s Radostí? Přesně takový luxus si můžete dovolit při návštěvě kouzelné kavárny Espresso s Radostí v Jilemnici. Na konci roku 2020 svým otevřením spojila příjemné s užitečným a umožnila místním lidem při vyzvedávání zásilek navazovat a udržovat tolik potřebný lidský kontakt, jenž ještě podpořila přípravou lahodné kávy a ulehčila tak tehdejší situaci. Výběrovou kávu si můžete s vašimi blízkými naplno vychutnávat i se sladkým dezertem v příjemném prostředí kavárny.